Bachelors Programs Consultation Hours

 

FACULTY OF EDUCATION & HUMANITIES
Bachelors Programs Consultation Hours
Program Name Course Name Course Code Lecturer Consultation Day Period Room
BA in American Studies
ამერიკისმცოდნეობა
Information Technology
ინფორმაციული ტექნოლოგიები
CEN122 Cihan Mert
ჯიჰან მერთ
Wednesday 09:00-11:00 A-325
BA in American Studies
ამერიკისმცოდნეობა
Introduction to American Studies
შესავალი ამერიკის კვლევებში
AMS113 Tea Chumburidze
თეა ჭუმბურიძე
Monday 13:00-15:00 A-302
BA in American Studies
ამერიკისმცოდნეობა
Academic Writing
აკადემიური წერა
AMS108 Maia Chkotua
მაია ჩქოტუა
Monday 10:00-12:00 B-202
BA in American Studies
ამერიკისმცოდნეობა
Academic Writing
აკადემიური წერა
AMS108 Kevin Hirschi
კევინ ჰირში
Tuesday 13:00-15:00 A-301
BA in American Studies
ამერიკისმცოდნეობა
Advanced English Grammar II
ინგლისური ენის გრამატიკის უმაღლესი საფეხური II
AMS102 Irine Bakhtadze
ირინა ბახტაძე
Friday 12:00-14:00 A-415
BA in American Studies
ამერიკისმცოდნეობა
American Landmarks II
ამერიკის ღირსშესანიშნაობანი II
AMS112 Giorgi Shaduri
გიორგი შადური
Wedneday 11:00-13:00 A-407
BA in American Studies
ამერიკისმცოდნეობა
Foreign Languages SOL School of Language     A-401
BA in American Studies
ამერიკისმცოდნეობა
American Multicultural Studies II
ამერიკული მულტიკულტურული სწავლება II
AMS202 Tamar Shioshvili
თამარ შიოშვილი
Friday 13:00-15:00 A-302
BA in American Studies
ამერიკისმცოდნეობა
Introduction to American Literature
ამერიკის ლიტერატურის შესავლები
AMS204 Giorgi Shaduri
გიორგი შადური
Monday 11:00-13:00 A-407
BA in American Studies
ამერიკისმცოდნეობა
Public Relation Theoretical Basics
საზოგადოებასთან ურთიერთობის თეორიული საფუძვლები
PRE003 Nikoloz Makharashvili
ნიკოლოზ მახარაშვილი
Monday 13:00-15:00 A-415
BA in American Studies
ამერიკისმცოდნეობა
History of American Pop-culture
ამერიკული პოპ-კულტურის ისტორია
PRE004 Nino Gamsakhurdia
ნინო გამსახურდია
Wednesday 13:00-15:00 A-415
BA in American Studies
ამერიკისმცოდნეობა
Foreign Languages SOL School of Language     A-401
BA in American Studies
ამერიკისმცოდნეობა
American Novel
ამერიკული რომანი
AMS301 Giorgi Shaduri
გიორგი შადური
Thursday 13:00-15:00 B-205
BA in American Studies
ამერიკისმცოდნეობა
Women's Studies in the U.S.
ამერიკელ ქალთა კვლევები
AMS308 Tamar Shioshvili
თამარ შიოშვილი
Friday 13:00-15:00 A-302
BA in American Studies
ამერიკისმცოდნეობა
American History II
ამერიკის ისტორია II
AMS306 Lasha Kurdashvili
ლაშა ქურდაშვილი
Monday 11:00-13:00 A-415
BA in American Studies
ამერიკისმცოდნეობა
American Economics
ამერიკის ეკონომიკა
AMS404 David Gray
დევიდ გრეი
Tuesdad 11:00-13:00 A-415
BA in American Studies
ამერიკისმცოდნეობა
Oral translation I
ზეპირი თარგმანი I
TRA007 Nugzar Sikharulidze
ნუგზარ სიხარულიძე
Wednesday 13:00-15:00 B-108
BA in American Studies
ამერიკისმცოდნეობა
Written Translation II
წერითი თარგმანი II
TRA008 Nugzar Sikharulidze
ნუგზარ სიხარულიძე
Wednesday 13:00-15:00 B-108
BA in American Studies
ამერიკისმცოდნეობა
American Pop-culture and Media
ამერიკული პოპ-კულტურა და მედია
PRE010 Pamela Renner
პამელა რენერი
Wednesday 11:00-13:00 A-415
BA in American Studies
ამერიკისმცოდნეობა
Fine Arts in Digital Media
სახვითი ხელოვნება ციფრულ მედიაში
PRE011 NEW LECTURER      
BA in American Studies
ამერიკისმცოდნეობა
Field Work in Translation (Internship)
პრაქტიკა თარგმანმცოდნეობაში
TRA012 Lela Abdushelishvili
ლელა აბდუშელიშვილი
Friday 12:00-14:00 B-108
BA in American Studies
ამერიკისმცოდნეობა
American Art
ამერიკული ხელოვნება
AMS418 Khatuna Khabuliani
ხათუნა ხაბულიანი
Thursday 11:00-13:00 A-419
BA in American Studies
ამერიკისმცოდნეობა
American Presidents and U.S. Foreign Policy
ამერიკის პრეზიდენტები და აშშ-ს საგარეო პოლიტიკა
AMS416 Lasha Kurdashvili
ლაშა ქურდაშვილი
Monday 11:00-13:00 A-408
BA in English Philology
ინგლისური ფილოლოგია
Advanced English Grammar II
ინგლისური ენის მაღალი დონე _ გრამატიკა II
EDU102 Mehmet Sahiner
მეჰმეთ შაჰინერ
Tuesday 09:00-11:00 B-108
BA in English Philology
ინგლისური ფილოლოგია
Advanced English Reading and Vocabulary II
ინგლისური ენის მაღალი დონე_კითხვა II
EDU104 Maia Samkanashvili
მაია სამქანაშვილი
Monday 12:00-14:00 A-221
BA in English Philology
ინგლისური ფილოლოგია
Advanced English Reading and Vocabulary II
ინგლისური ენის მაღალი დონე_კითხვა II
EDU104 Huseyin Demir
ჰუსეინ დემირ
Monday 10:00-12:00 A-405
BA in English Philology
ინგლისური ფილოლოგია
Advanced Composition II
თხზულება II
EDU106 Maia Chkotua
მაია ჩქოტუა
Monday 15:00-17:00 B-202
BA in English Philology
ინგლისური ფილოლოგია
Advanced English Speaking I
ინგლისური ენის მაღალი დონე – საუბარი I
EDU111 Kevin Hirschi
კევინ ჰირში
Tuesday 13:00-15:00 A-301
BA in English Philology
ინგლისური ფილოლოგია
Advanced Composition II
თხზულება II
EDU106 Kevin Hirschi
კევინ ჰირში
Tuesday 13:00-15:00 A-301
BA in English Philology
ინგლისური ფილოლოგია
Advanced English Speaking I
ინგლისური ენის მაღალი დონე – საუბარი I
EDU111 Mariam Bandzeladze
მარიან ბანძელაძე
Tuesday 09:00-10:00
16:00-17:00
A-415
BA in English Philology
ინგლისური ფილოლოგია
Advanced English Listening and Pronunciation II
ინგლისური ენის მაღალი დონე _ აუდირება II
EDU110 Irma Mesiridze
ირმა მესირიძე
Monday 13:00-15:00 A-415
BA in English Philology
ინგლისური ფილოლოგია
Georgian Language II (for foreign students)
ქართული ენა (უცხოელი სტუდენტებისთვის) II
HUM002 Ketevan Sikharulidze
ქეთევან სიხარულიძე
Wednesda 13:00-15:00 B202
BA in English Philology
ინგლისური ფილოლოგია
Culture of Georgian Oral and Written Communication II
ქართული მეტყველებისა და წერის კულტურა II
HUM028 Ketevan Sikharulidze
ქეთევან სიხარულიძე
Wednesda 13:00-15:00 B202
BA in English Philology
ინგლისური ფილოლოგია
Introduction to English Literature
ინგლისური ლიტერატურის შესავალი
EDU304 Natela Doghonadze
ნათელა დოღონაძე
Wednesday 13:00-15:00 A-305
BA in English Philology
ინგლისური ფილოლოგია
Introduction to Linguistics
ენათმეცნიერების შესავალი
EDU210 Nikoloz Parjanadze
ნიკოლოზ ფარჯანაძე
Thursday 13:00-15:00 A-302
BA in English Philology
ინგლისური ფილოლოგია
English Novel
ინგლისური რომანი
EDP306 Irine Bakhtadze
ირინა ბახტაძე
Thursday 15:00-17:00 A-303
BA in English Philology
ინგლისური ფილოლოგია
Introduction to Education Science
შესავალი განათლების მეცნიერებაში
EDT302 Nino Tvalchrelidze
ნინო თვალჭრელიძე
Monday 13:00-15:00 A-303
BA in English Philology
ინგლისური ფილოლოგია
Education System and School Management
განათლების სისტემა და სკოლის მენეჯმენტი
EDT303 Mehmet Murat Erguvan
მურათ ერგუვან
Tuesday 13:00-15:00 A-215
BA in English Philology
ინგლისური ფილოლოგია
Foreign Languages SOL School of Languages     A-401
BA in English Philology
ინგლისური ფილოლოგია
British History II
დიდი ბრიტანეთის ისტორია II
EDP304 Irma Mesiridze
ირმა მესირიძე
Monday 13:00-15:00 A-415
BA in English Philology
ინგლისური ფილოლოგია
Stylistics
სტილისტიკა
EDP303 Lia Todua
ლია თოდუა
Tuesday 11:00-13:00 A-303
BA in English Philology
ინგლისური ფილოლოგია
British Culture and Multicultural Studies
ბრიტანეთის კულტურა და მულტიკულტურული საკითხები
EDP302 Nino Gamsakhurdia
ნინო გამსახურდია
Wednesday 13:00-15:00 A-415
BA in English Philology
ინგლისური ფილოლოგია
Methods of Teaching English Language I
ინგლისური ენის სწავლების მეთოდები I
EDT306 Ekaterine Pipia
ეკატერინე ფიფია
Monday 15:00-17:00 A-305
BA in English Philology
ინგლისური ფილოლოგია
Special Education
სპეციალური განათლება
EDT305 Nino Tvalchrelidze
ნინო თვალჭრელიძე
Monday 13:00-15:00 A-303
BA in English Philology
ინგლისური ფილოლოგია
Thesis in English Language, English Literature or English Language Teaching
სადიპლომო ნაშრომი ინგლისურ ენაში, ლიტერატურასა და ინგლისური ენის სწავლების მეთოდიკაში
EDU413  
Student-Supervisor agreement
   
BA in English Philology
ინგლისური ფილოლოგია
English Short Story
ინგლისური ნოველა
EDP404 Giorgi Shaduri
გიორგი შადური
Tuesday 11:00-13:00 A-407
BA in English Philology
ინგლისური ფილოლოგია
Educational Technology and Material Development
განათლების ტექნოლოგიები და მასალების შემუშავება
EDT404 Mehmet Sahiner
მეჰმეთ შაჰინერ
Wednesday 19:00-20:00 B-305
BA in English Philology
ინგლისური ფილოლოგია
School Experience II
სასკოლო პრაქტიკა II
EDT403 Mehmet Sahiner
მეჰმეთ შაჰინერ
Wednesday 19:00-20:00 B-305
BA in English Philology
ინგლისური ფილოლოგია
Functional English Grammar
ინგლისური ენის ფუნქციონალური გრამატიკა
EDP401 Nikoloz Parjanadze
ნიკოლოზ ფარჯანაძე
Tuesday 13:00-15:00 A-302